420 portale randkowe dla singli

Posted by Lori Ann Reese on 10/14/2020 in Aktualności

Zaktualizowano 21 października 2020 roku. Treść medyczna zweryfikowana przez Dr. Joseph Rosado, MD, M.B.A, Chief Medical Officer

Jako zarejestrowany pacjent, posiadasz kartę medyczną i z powodzeniem używasz marihuany, aby pomóc sobie z przewlekłymi objawami zdrowotnymi. Nieważne w jakim jesteś wieku, jeśli jesteś samotny, są szanse, że szukasz kogoś, kto podziela twoje zainteresowania. Dla pacjentów, jest to trochę bardziej skomplikowane.

Osoby z przewlekłymi warunkami zdrowotnymi muszą zarządzać objawami codziennie dla niektórych pacjentów, co oznacza radzenie sobie z bólem za pomocą różnych metod. Jedną z najbardziej skutecznych strategii łagodzenia stanów zapalnych i bólu (jako alternatywa dla leków na receptę) jest medyczna marihuana.

Jeśli jesteś singlem, możesz obawiać się, że niektórzy ludzie, których spotykasz, mogą nie rozumieć medycznej marihuany. Co jeśli zakochasz się w kimś, a on będzie uczulony na marihuanę? Hej, to może się zdarzyć! Niektórzy ludzie nawet nienawidzą zapachu marihuany lub mają błędne przekonania na temat tego leczniczego zioła. To może doprowadzić do końca wasz związek, jeśli wolicie palić medyczną marihuanę lub vapes.

Cała nadzieja nie jest jednak stracona, choć 420-singletons! Czy wiesz, że istnieje wiele nowych specjalistycznych serwisów randkowych, które łączą singli, którzy mają jedną główną rzecz wspólną? Przeprowadziliśmy małe badania, aby znaleźć kilka najlepszych amerykańskich portali randkowych dla osób, które uczyniły medyczną marihuanę częścią swojego codziennego życia.

High-There!

Dobra, jeśli nazwa nie sprawi, że się uśmiechniesz, ta strona randkowa dla 420 osób na pewno to zrobi. Aplikacja nie tylko łączy Cię z innymi 420 singlami, ale ma również kilka zabawnych artykułów na temat stylu życia konopi na blogu. Skupiamy się zawsze na parach, romansach i znalezieniu tej wyjątkowej osoby, która kupi Ci szyszki Raw na urodziny.

Pobierz aplikację na iOS lub Google Play.

420 Mate

Nie ma szans, aby ktokolwiek na tym portalu randkowym źle zrozumiał, po co wszyscy tam są. Jeśli jesteś użytkownikiem medycznej marihuany i miałeś kiepskie doświadczenie w połączeniu z kimś, kto nie rozumiał twojego wyboru terapii, ta aplikacja może być doskonałym miejscem do rozpoczęcia poszukiwań.

Wersja desktopowa wymaga pytania weryfikującego wiek. Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, kto kliknie na "Nie, jestem niepełnoletni?". Tak czy inaczej, ta strona randkowa 420 ma silny nacisk na dopasowanie ludzi, którzy są rekreacyjni lub miłośnicy Adult-Use.

Strona randkowa 420 Mate jest darmowa. Posiada również darmową funkcję live-chat, osobisty e-mail i forum. Podczas przeglądania profili, nie będzie Ci przeszkadzać duża liczba reklam, w przeciwieństwie do innych serwisów randkowych online.

Pobierz aplikację z Google Play.

Przyjazny dla randek 420

Jedną z rzeczy dotyczących płatnych aplikacji randkowych jest to, że masz tendencję do uzyskania lepszej różnorodności i jakości singli do wyboru. Darmowe aplikacje randkowe akceptują wszystkich, co nie zawsze jest dobrą rzeczą, gdy szukasz kogoś, z kim mógłbyś rozpocząć poważny związek.

Data 420 Friendly stronie kosztuje 21 dolarów rocznie, aby być abonentem. Całkiem nieźle! Jest to jedna z nowszych aplikacji randkowych o stylu życia konopi, która ma mniejszą bazę subskrybentów niż inne darmowe aplikacje.

Zarejestruj się na Date 420 Friendly.

CannaBuzz

Może nie szukasz romantycznej znajomości. Jeśli właśnie przeprowadziłeś się do nowego miasta, możesz być zainteresowany poznaniem podobnie myślących przyjaciół w swojej okolicy. CannaBuzz skupia się na przedstawianiu ludzi, którzy używają medycznej lub rekreacyjnej marihuany w celu nawiązania kontaktów i zawarcia nowych znajomości. To całkiem fajne, zwłaszcza, że poznawanie ludzi, kiedy jesteś nowym gościem w mieście, może być trudne.

Chociaż CannaBuzz jest "bardzo" skupiony na nawiązywaniu nowych znajomości, niektóre funkcje randkowe są wbudowane. Social High został nazwany "Facebookiem społeczności marihuany", a ludzie w każdym wieku i z różnych środowisk łączą się na tej platformie.

Pobierz aplikację CannaBuzz w Google Play.

420 Strony randkowe dla pacjentów z konopiami indyjskimi są stosunkowo nowe. Legalizacja medycznej marihuany rozpoczęła się w 2016 roku dla większości stanów, ale w wielu przypadkach nie rozpoczęła się aż do 2018 roku. Ponieważ więcej stanów legalizuje medyczną i dorosłą marihuanę, a piętno używania marihuany nadal zanika, ludzie będą mniej niezdecydowani, aby ich profil był wyróżniony.

Sieci społecznościowe takie jak CannaBuzz szybko się rozwijają i jest to cenna okazja dla pacjentów z konopiami indyjskimi, aby poznać nowych przyjaciół. Unikniesz niezręcznej rozmowy o używaniu medycznej marihuany na trzeciej randce.