Przewodnik po konferencjach dotyczących konopi w 2017 r.

Posted by Marihuana Doctors on 01/23/2017 in Medyczna marihuana

Zaktualizowano 30 stycznia 2019 r. Treści medyczne sprawdzone przez Dr. Joseph Rosado, MD, M.B.A, Chief Medical Officer

Uczestnictwo w konferencji branżowej to jeden z najlepszych sposobów na zrozumienie omawianej tematyki. Tylko tyle można się nauczyć, czytając książki, blogi, białe księgi lub artykuły informacyjne. Prelegenci-eksperci mogą przedstawić nowe perspektywy i informować na bieżąco o istotnych zmianach w branży, które mogą mieć na nią wpływ. Można również czerpać korzyści z poznawania nowych ludzi, którzy mają takie same zainteresowania i problemy jak Ty. Konferencja branżowa może być odświeżającą społecznością.

Konferencje poświęcone marihuanie bardzo dobrze obrazują to zjawisko. W miarę jak legalizacja marihuany nabiera rozpędu, podmioty z branży i grupy wsparcia zaczynają organizować konferencje związane z konopiami indyjskimi. Konferencje te koncentrują się przede wszystkim na możliwościach biznesowych, podbranżach, aktualizacjach przepisów, odkryciach naukowych i postępie technologicznym. W 2016 r. odbyło się ponad 30 konferencji dotyczących marihuany.

Poniżej znajduje się lista najważniejszych konferencji na temat marihuany zaplanowanych na rok 2017:

1. Indo Expo - Denver

28 stycznia 2017 r. w Denver, Kolorado

Targi Indo Expos mają na celu wspieranie kontaktów biznesowych i zapewnienie platformy dla wszystkich zainteresowanych stron z branży - w tym sprzedawców detalicznych, hurtowników, przetwórców i producentów. Niektóre z seminariów, których nie można przegapić w Denver, obejmują:

  "To Do or Die: Staying Relevant in the Maturing Cannabis Market". "Przyszłość marihuany w Kolorado". "Nauka o odżywianiu roślin: Maksymalizacja potencjału Twojego ogrodu". "Przyszłość CBD: Medycyna? Czy narkotyk z listy I?".

2. Targi Seed to Sale Show 2017

31 stycznia 2017 r. w Denver, Kolorado

Targi Seed to Sale Show to idealne spotkanie dla:

  Kultywatorów operatorów dyspenserów Producentów produktów infuzyjnych Dostawców produktów pomocniczych

Podczas tej konferencji można dowiedzieć się więcej na temat najnowszych technologii i odkryć naukowych dotyczących wszystkich etapów cyklu życia rośliny marihuany, w tym uprawy, przetwarzania i sprzedaży na rynku podlegającym ścisłym regulacjom. Interesujące sesje podczas tegorocznej edycji targów Seed to Sale obejmują:

  "The Science of Seed to Sale: Jak genomika i chemia mogą zwiększyć zaufanie do łańcucha dostaw marihuany". "Od nowicjusza do miłośnika: W jaki sposób dyspensaria edukują naszych klientów". "Skuteczny i odpowiedzialny marketing produktów z konopi: Od lokalnego sukcesu do krajowej ekspansji". "Zrównoważona uprawa - efektywne wykorzystanie energii i wody".

3. Konferencja Emerald

2 lutego 2017 r. w San Diego, Kalifornia

Na konferencję Emerald zapraszani są wszyscy interesariusze branży konopi indyjskich - od decydentów po operatorów punktów sprzedaży - w celu omówienia współpracy i partnerstwa w dziedzinie nauki o konopiach indyjskich. Do interesujących sesji w tym roku należą:

  "Możliwości i zagrożenia w regulowanej produkcji i nauce ogrodniczej konopi". "Przetwarzanie kwiatostanów konopi indyjskich na produkty lecznicze". "Zanieczyszczenie mikrobiologiczne: Metody przyłączania się, odporność i usuwanie". "Leki botaniczne i suplementy diety: Wnioski dla produktów z konopi indyjskich".

4. Szczyt inwestorów branży marihuany

5 marca 2017 r. w San Diego, Kalifornia

Marijuana Investor Summit rozpoczął się trzy lata temu jako miejsce, w którym zainteresowane strony z branży mogą nawiązywać kontakty, współpracować i zdobywać wiedzę na temat dynamicznego przemysłu konopi indyjskich. Dotychczas ogłoszone sesje obejmują:

  "Stan przemysłu konopi indyjskich" "Życie pod rządami Trumpa". "Poruszanie się po rynku giełdowym konopi". "Inwestowanie w Kanadzie" i "Inwestowanie w Stanach Zjednoczonych".

5. ABRACADABS

25 marca 2017 r. w Victorville, Kalifornia

ABRACADABS to festiwal, który trwa dwa dni i jednoczy branżę konopi poprzez muzykę, sztukę i koncentraty marihuany. Aby wziąć udział w festiwalu, nie musisz posiadać karty medycznej marihuany, ale musisz posiadać rekomendację, jeśli chcesz wejść do strefy medycznej. ABRACADABS przywiązuje wagę do społeczności konopi i wspólnego doświadczania korzyści płynących z marihuany.

6. Konferencja O'Cannabiz

21 kwietnia 2017 r. w Toronto, Ontario, Kanada

Konferencja i targi O'Cannabiz są przeznaczone dla przedstawicieli branży, którzy starają się być na bieżąco w obliczu szybko zmieniających się przepisów i odkryć naukowych. Sesje, na które warto zwrócić uwagę, obejmują:

  "Rozbiór rośliny konopi". "Metody ekstrakcji - prawda o oleju z konopi: Czystość a potencja". "Ustalanie priorytetów dla pacjentów podczas legalizacji "Dotarcie na rynek: Dystrybucja naziemna w świecie po prohibicji".

O MarijuanaDoctors.com

Chociaż konferencje te mogą służyć jako doskonałe źródło informacji na temat marihuany, najlepszym sposobem na uzyskanie informacji na temat medycznej marihuany jest odwiedzenie strony MarijuanaDoctors.com, aby skontaktować się z pracownikiem służby zdrowia przeszkolonym, aby Ci pomóc. Korzyści z korzystania z MarijuanaDoctors.com obejmują:

  Wstępna kwalifikacja do medycznej marihuany, jeśli kwalifikujesz się do otrzymania marihuany w swoim stanie. Uzyskanie pełnej przejrzystości doświadczenia związanego z medyczną marihuaną dzięki dostępowi do ocen, recenzji i wszystkich informacji o dostawcach, których potrzebujesz. Spokój ducha, jaki daje Ci świadomość, że dokonujesz rezerwacji u legalnych, certyfikowanych przez komisję lekarzy, którzy przeszli nasz intensywny proces weryfikacji i zatwierdzania. Oszczędność czasu i pieniędzy podczas dokonywania rezerwacji za pośrednictwem bezpłatnego portalu internetowego oraz możliwość zapłacenia za wizytę przed jej rozpoczęciem za pośrednictwem bezpiecznego systemu transmisji danych. Można również zaplanować i zmienić termin wizyty, kiedy tylko zechcesz. Korzystaj z łatwego wyszukiwania lokalnych lekarzy za pośrednictwem pierwszego krajowego agregatora dostawców i zasobów medycznej marihuany.

Nie zwlekaj - MarijuanaDoctors.com jest tutaj, aby Ci pomóc. Zaplanuj konsultację i rozpocznij swoją drogę do poszerzenia wiedzy na temat medycznej marihuany i korzyści, jakie możesz czerpać. Jak tylko zostaniesz wstępnie zakwalifikowany, możesz łatwo i szybko umówić się na wizytę z wykwalifikowanym lekarzem dzięki naszemu w pełni funkcjonalnemu systemowi rezerwacji i kalendarza online.