VidaCann jest najszybciej rozwijającą się placówką oferującą medyczną marihuanę na Florydzie

Posted by Lori Ann Reese on 07/01/2020 in Zasoby dla dyspenserów

Zaktualizowano 2 lipca 2020. Zawartość medyczna zweryfikowana przez Dr. Joseph Rosado, MD, M.B.A, Chief Medical Officer

Floryda została okrzyknięta drugim najszybciej rozwijającym się rynkiem medycznej marihuany w Stanach Zjednoczonych, zaraz za Kalifornią. W pierwszym kwartale 2020 roku, w stanie było ponad 300 000 zarejestrowanych pacjentów medycznej marihuany. W tym tkwi wielka szansa dla rozwijającego się biznesu dyspenserów medycznej marihuany na Florydzie. W rzeczywistości, przemysł medycznej marihuany stworzył ponad 34.000 nowych miejsc pracy w Ameryce na tym szybko rozwijającym się rynku.

VidaCann jest dobrze pozycjonowana jako jeden z najbardziej renomowanych i największych producentów marihuany i marek dyspenserów w Słonecznym Stanie. VidaCann, z siedzibą w Jacksonville na Florydzie, prowadzi szkółkę roślin kwitnących i szklarnię od 1949 roku. Stwierdzenie, że VidaCann nauczyła się czegoś lub dwóch o organicznej uprawie w ciągu 71 lat, byłoby niedopowiedzeniem.

Pasja do uprawy to tylko początek kontroli jakości i wiedzy ogrodniczej, która towarzyszy każdemu produktowi VidaCann. Na miejscu znajduje się laboratorium z certyfikatem cGMP, które spełnia wszystkie wymagania Food and Drug Administration (FDA) w zakresie kontroli jakości.

"Jako drugi najszybciej rozwijający się rynek medycznej marihuany w USA, widzieliśmy stale rosnące zapotrzebowanie pacjentów z całej Florydy na nasze bezpieczne i skuteczne produkty z konopi indyjskich, a dzięki tej inwestycji w naszą ekspansję, naszym celem jest zapewnienie, że produkty VidaCann są łatwo i łatwo dostępne, aby pomóc tym, którzy ich potrzebują." -Peyton Moseley, wiceprezes ds. rozwoju produktów, VidaCann

Plan rozwoju dla VidaCann obejmuje uruchomienie większej ilości punktów sprzedaży. Przewidują oni, że do 2021 roku na Florydzie będzie działało 35 (trzydzieści pięć) punktów sprzedaży medycznej marihuany. VidaCann oferuje obecnie ponad 30 odmian marihuany i ponad 200 produktów dla posiadaczy certyfikowanych kart z medyczną marihuaną na Florydzie. VidaCann uzyskała również licencję na wyłączną uprawę i dystrybucję na Florydzie produktów z konopi Charlotte's Web™ i Tikun Olam, dwóch znanych na całym świecie i wysoko ocenianych odmian i marek premium.

Jennifer Tapiero z sieci Sparkz przeprowadza wywiad z Peyton Moseley (wiceprezes ds. rozwoju produktu)

VidaCann przyjęła nasze zaproszenie do wzięcia udziału w wywiadzie z recenzentem marihuany i influencerem, Jennifer Tapiero, z Sparkz Network. Marijuana Doctors współpracuje z Sparkz Network, aby zapewnić osobiste spostrzeżenia od liderów w branży medycznej marihuany.

Peyton Moseley jest wiceprezesem ds. rozwoju produktu w firmie VidaCann, którą to funkcję pełni od prawie czterech lat. Peyton od szesnastu lat zajmuje się marketingiem w służbie zdrowia i rozwojem biznesu. Jego pasją jest dostarczanie certyfikowanym pacjentom alternatywnych opcji terapeutycznych.

W wywiadzie wideo dla Sparkz Network for Marijuana Doctors, Peyton Moseley dzieli się tym, że korporacja wciąż uważa się za "start-up" na rynku medycznej marihuany. To skromna refleksja, biorąc pod uwagę szybki wzrost dyspensarium. VidaCann zatrudnia już 200 pracowników na Florydzie.

W rozmowie z Jennifer Tapiero, Peyton Moseley podzielił się swoją osobistą motywacją i inspiracją dla VidaCann. Wyjaśnił, dlaczego ciągłym procesem jest wprowadzanie innowacji w zakresie nowych produktów z medycznej marihuany, które mają wpływ na zdrowie pacjentów. To coś więcej niż kariera, to głębsze i bardzo osobiste pragnienie, aby stać się częścią procesu ulepszania życia dzięki medycznej marihuanie.

Peyton i jego żona adoptowali małą dziewczynkę. Wkrótce po adoptowaniu córki dowiedzieli się, że ma ona epilepsję. Dla tych, którzy nie znają objawów epilepsji, stan ten może powodować bolesne i zagrażające życiu napady, które mogą powodować łagodne lub umiarkowane skurcze mięśni, niezdolność do mówienia i - w zależności od stopnia nasilenia - utratę przytomności.

Rodzina Moseleyów wypróbowała wiele różnych metod leczenia i zasięgnęła porady kilku lekarzy i specjalistów. Leczenie pacjentów, u których zdiagnozowano padaczkę, jest farmakologiczne; opracowywany jest plan leczenia z zastosowaniem jednego lub wielu rodzajów leków na receptę, które mają pomóc w zmniejszeniu częstotliwości i nasilenia napadów.

Problem polega na tym, że u niektórych pacjentów, u których zdiagnozowano padaczkę, leki na receptę nie działają. W wielu przypadkach, przypadki zdarzeń padaczkowych mogą być zmniejszone, lub ciężkość napadów może się poprawić, ale objawy pozostają. Leki na receptę nie mogą całkowicie powstrzymać napadów od ich wystąpienia.

Kluczowe znaczenie ma zarządzanie częstotliwością napadów. Przeciętny napad może trwać od 2-3 minut. Jednakże, napad trwający dłużej niż 5 minut jest uważany za zagrażający życiu i wymaga nagłej hospitalizacji. Efekty uboczne niektórych rodzajów leków napadowych mogą być trudne do zniesienia przez pacjentów. Ze względu na wpływ częstych napadów padaczkowych, wielu pacjentów może cierpieć na kliniczny poziom lęku i depresji.

Peyton i jego żona zaczęli szukać lepszej alternatywy dla swojej córki. Po wyczerpaniu prawie wszystkich dostępnych metod leczenia (oboje rodzice są specjalistami w dziedzinie zdrowia), rodzina zaczęła poszukiwać medycznej marihuany jako alternatywnej terapii. Peyton podzielił się informacją, że jego córka jest wolna od napadów od ponad trzech lat, dzięki leczeniu medyczną marihuaną.

Kiedy słuchasz Peytona Moseleya z VidaCann, który opowiada o potencjale leczniczym i rzeczywistych, praktycznych rezultatach osiąganych przez wielu pacjentów stosujących medyczną marihuanę, zaczynasz rozumieć, dlaczego jakość i obsługa są dla niego sprawą osobistą.

VidaCann jest zaangażowana w dostarczanie fachowych sugestii i wsparcia dla opiekunów. Mogą oni pomagać osobie niepełnoletniej w radzeniu sobie z przewlekłymi objawami zdrowotnymi lub dorosłemu pacjentowi o specjalnych potrzebach. Niezależnie od przypadku, każdy członek zespołu VidaCann jest specjalnie przeszkolony, aby zapewnić pełną współczucia opiekę dla pacjentów i opiekunów.

Uprawa, przetwarzanie i produkcja jednych z najwyżej cenionych produktów CBD i THC z medycznej marihuany na Florydzie opiera się na zasadzie, że medyczna marihuana może dać pacjentom "nowe życie", gdy wyniszczające objawy zostaną złagodzone. Jest to misja, którą VidaCann wypełnia na każdym etapie swojego procesu, aby sprzedawać najwyższej jakości produkty z medycznej marihuany dla pacjentów z Florydy.

VidaCann: Rosnący biznes Dispensary na rynku medycznej marihuany na Florydzie

W grudniu 2019 roku, VidaCann ogłosiła plan ekspansji o wartości 25 milionów dolarów, który obejmowałby dodatkowe 600 000 stóp kwadratowych powierzchni uprawowej. Po ekspansji, wzrost zakładów produkcyjnych sprawi, że VidaCann będzie jednym z największych producentów medycznej marihuany na Florydzie.

VidaCann jest firmą prywatną. Kiedy nowa strategia rozwoju o wartości 25 milionów dolarów zostanie wdrożona, zapewni dodatkowe 300 miejsc pracy na Florydzie (zatrudniając łącznie 500 osób po ekspansji). Tak więc, kiedy Peyton Moseley skromnie odnosi się do ich "start-upowej" mentalności, ma na myśli to, że nie pozwalają, aby szybki wzrost ich korporacyjnej dyspenserii "uderzył im do głowy".

Jest to interesująca i inspirująca historia sukcesu biznesowego, ponieważ VidaCann zmodernizowała swoją szklarnię z roślinami kwitnącymi do uprawy komercyjnej medycznej marihuany. Proces ten obejmował modernizację metod uprawy VidaCann, aby poprawić wlot powietrza (i wyeliminować pleśń), zapewniając jednocześnie odpowiednią temperaturę i wilgotność do produkcji wysokiej jakości medycznej marihuany.

Najlepszy sprzęt do zdrowego, nietoksycznego procesu znajdował się we Włoszech, więc VidaCann zleciła jego import do swojego zakładu produkcyjnego. Obecnie VidaCann produkuje ponad 400 funtów marihuany dziennie przy użyciu tych wyspecjalizowanych włoskich ekstraktorów, które zostały zaprojektowane specjalnie dla potrzeb działalności VidaCann. Proces ekstrakcji do produkcji CBD, THC lub hybrydowych olejków mieszanych jest nauką ścisłą, która pozwala uzyskać najwyższej jakości produkty z medycznej marihuany.

Dlaczego jakość jest przewagą konkurencyjną dla dyspenserów na Florydzie, takich jak VidaCann?

Floryda wymaga, aby wszystkie licencjonowane punkty sprzedaży wytwarzały produkty z konopi, które sprzedają. Nielegalne jest kupowanie lub importowanie produktów konsumenckich od innego producenta lub wytwórcy. Przepisy na Florydzie mają na celu skuteczne wyeliminowanie nielegalnej produkcji i dystrybucji oraz zmniejszenie udziału zorganizowanych grup przestępczych lub karteli.

Wymóg produkcji nałożony przez Departament Zdrowia Florydy i Biuro Używania Medycznej Marihuany (OMMU) pomaga również "odstawić" nielegalne produkty uliczne, które nie zostały poddane inspekcji sanitarnej. Marihuana zakupiona przez pacjentów w punktach sprzedaży medycznej marihuany na Florydzie jest kontrolowana przez stronę trzecią, aby upewnić się, że nie zawiera rozpuszczalników, mykotoksyn lub innych zakazanych i rakotwórczych dodatków.

Najbardziej udane i najszybciej rozwijające się firmy oferujące medyczną marihuanę na Florydzie nauczyły się, że pacjenci są informowani o medycznej marihuanie zanim przyjdą do punktu sprzedaży. Nowo certyfikowani pacjenci będą się edukować (często online) na temat najlepszych szczepów do zabiegów terapeutycznych. Pacjenci mogli wypróbować więcej niż jedną poradnię, zanim zarejestrowali się jako klienci VidaCann. Zależy im na znalezieniu naturalnej metody leczenia, która pomoże im żyć lepiej, z dobrze kontrolowanymi przewlekłymi objawami zdrowotnymi.

Weźmy pod uwagę pacjenta z Florydy, który spróbował produktu o tej samej nazwie, ale doświadczył lepszych efektów zdrowotnych z jedną odmianą w porównaniu do drugiej. Możemy wywnioskować, że różne doświadczenia pacjenta wynikają z różnic w jakości. Produkt o niższej jakości mógł mieć mniej korzystny wpływ na objawy pacjenta. Jest więc oczywiste, że pacjenci potrafią odróżnić medyczną marihuanę wysokiej i niskiej jakości.

Jest to jeden z powodów, dla których dobrze prosperujące punkty sprzedaży medycznej marihuany na Florydzie oferują swoim klientom program lojalnościowy. Zapytaj jakiegokolwiek pacjenta medycznej marihuany, czy kupił "zły produkt" od apteki. Wytrwała jakość, bezpieczeństwo i obsługa są niezbędne do budowania pozytywnych relacji z pacjentami i opiekunami medycznej marihuany na Florydzie. Wszystko opiera się na zaufaniu.

Produkty o niskiej zawartości THC do leczenia nieletnich na Florydzie

W marcu 2020 r., Floryda przyjęła ustawę HB 713 stosunkiem głosów 79/31, popierając ograniczenie maksymalnego limitu niskiego stężenia THC do 10% dla nieletnich poniżej 21 roku życia. Nie dotyczy to nieletnich cierpiących na choroby terminalne. Aby namalować jasny obraz, produkty z marihuany do palenia sprzedawane w aptekach na Florydzie mają moc aż 30%.

Pomysł wprowadzenia limitu poziomu THC w medycznej marihuanie dla dorosłych pacjentów na Florydzie spotkał się z opozycją, w tym grup weteranów. Veterans Cannabis Project jest tylko jedną z wielu organizacji non-profit wspierających dostęp do medycznej marihuany dla amerykańskich weteranów cierpiących na przewlekłe schorzenia lub w leczeniu zespołu stresu pourazowego (PTSD).

Programy medycznej marihuany w zalegalizowanych stanach ciągle się rozwijają. W związku z tym, dyspensaria, które uprawiają i przetwarzają własne produkty, muszą pozostać elastyczne, aby móc zmienić kierunek działania, jeśli lub kiedy zostaną wprowadzone przepisy dotyczące mocy THC. Ekspansja i inwestycje VidaCann w infrastrukturę i technologię pomogą dostawcy medycznej marihuany wyprzedzić konkurencję w zakresie zmian legislacyjnych i zgodności z przepisami.

VidaCann Gives Back: Partnerstwo z Fundacją Realm of Caring

Fundacja Realm of Caring jest organizacją non-profit 501 (c)(3), która zapewnia usługi wsparcia dla pacjentów stosujących terapię kannabinoidową. Organizacja charytatywna zapewnia fundusze na badania nad konopiami indyjskimi, edukację i programy społecznościowe, które mają na celu dostarczenie konsumentom informacji o faktach dotyczących medycznej marihuany.

Certyfikowani pacjenci medycznej marihuany lub konsumenci z przewlekłymi chorobami, którzy chcieliby być na bieżąco z badaniami klinicznymi i terapiami, mogą zarejestrować się w RoC, aby otrzymywać najnowsze informacje. Realm of Caring uruchomiło również nowy program Child Development, zapewniający większe wsparcie, umiejętności życiowe i szkolenia edukacyjne dla dzieci o specjalnych potrzebach.

Certyfikowani pacjenci z medyczną marihuaną lub konsumenci cierpiący na przewlekłe schorzenia, którzy chcieliby być na bieżąco informowani o badaniach klinicznych i leczeniu, mogą zarejestrować się w RoC, aby otrzymywać najnowsze informacje. The Realm of Caring uruchomiło również nowy program Child Development, zapewniający większe wsparcie, umiejętności życiowe i szkolenia edukacyjne dla dzieci o specjalnych potrzebach. Charlotte's Web (Stanley Brothers) jest sponsorem i również współpracuje z organizacją non-profit.

Produkty i usługi VidaCann dla pacjentów medycznej marihuany na Florydzie

Jakie są niektóre z najbardziej popularnych produktów medycznej marihuany dostępnych na Florydzie od VidaCann? Dyspensarium posiada szeroki asortyment produktów, takich jak olejki do waporyzacji, kwiaty do palenia, kremy do stosowania miejscowego w celu uśmierzenia bólu, pre-rolle medycznej marihuany, nalewki (krople podjęzykowe), kapsułki (przyjmowane codziennie jako suplement lub w razie potrzeby) i koncentraty. VidaCann oferuje również akcesoria, takie jak długopisy vape.

Podczas wywiadu z Jennifer Tapiero, Peyton Mosely dał nam pewien wgląd w produkty, które są unikalne dla VidaCann. Moseley przedstawił Cookie Toast, hybrydową krzyżówkę Girl Scout Cookies i French Toast OG. Inną popularną odmianą medycznej marihuany sprzedawaną przez VidaCann jest King Dosi, która jest cięższą odmianą z przewagą Indica, która może zapewnić skuteczne nocne łagodzenie objawów bólu i bezsenności.

Klienci VidaCann mogą odwiedzić stronę internetową, aby sprawdzić wyniki testów kontroli jakości przeprowadzonych przez niezależne laboratorium dla każdego sprzedawanego produktu medycznej marihuany. Wystarczy wprowadzić partię # i partię # (podaną na pojemniku) i można otrzymać pełne badanie bezpieczeństwa i raport na temat produktów medycznej marihuany. Jest to usługa, którą VidaCann oferuje pacjentom w celu zapewnienia jakości.

Mamy nadzieję, że podobała Ci się nasza specjalna funkcja i wywiad na temat VidaCann. Marijuana Doctor z dumą pokazuje inspirujące historie biznesu, usług i produktów z amerykańskiego przemysłu medycznej marihuany i chcielibyśmy podziękować Peyton Moseley za spędzenie czasu z naszym zespołem.

Jeśli jesteś posiadaczem karty medycznej marihuany na Florydzie i chciałbyś znaleźć najbliższą placówkę VidaCann, odwiedź ich stronę internetową i skorzystaj z narzędzia wyszukiwania. Możesz również sprawdzić specjalne kupony i aktualne promocje, które są oferowane. Weteran może otrzymać zniżkę na zakup, a pierwsi klienci kupujący medyczną marihuanę w VidaCann mogą otrzymać zniżkę w wysokości $55.00 od kwalifikującego się zakupu $100.00 w produktach lub akcesoriach.